Rejestracja pojazdów

Oferujemy szeroki zestaw usług pomocy w rejestracji pojazdów (w tym : auta osobowe i ciężarowe, motocykle,  przyczepy, ciągniki oraz quady) dla firm oraz osób fizycznych na terenie Wrocławia i okolic. Od 2007 roku zarejestrowaliśmy ponad kilka tysięcy pojazdów zarówno krajowych, jak i sprowadzonych z każdego kontynentu świata.

Wiedza i doświadczenie, jakie nabyliśmy w trakcie współpracy z klientami sprawiają, że oferujemy gwarancję usług na wysokim poziomie, w jak najkrótszym przedziale czasowym. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Oferujemy:

Kompleksowa rejestracja pojazdów sprowadzonych z krajów, obejmującą załatwianie wszelkich formalności w:

  • Urzędzie Skarbowym

  • Wydziale Komunikacji

Przerejestrowywanie pojazdów zakupionych w Polsce na nowego właściciela w:

  • Urzędzie Skarbowym

  • Wydziale Komunikacji

Rejestracja samochodu lub motocykla nigdy nie była jeszcze tak prosta. Wiemy jak ważny jest czas realizacji zamówienia. Każdy z nas chciałby korzystać z nowo nabytego pojazdu jak najszybciej. Z tego powodu zobowiązujemy się wykonać każde zlecenie rejestracji pojazdów w terminie terminie max. 2-3 dni roboczych. Dokumenty odbierane, oraz oddawane wraz z tymczasowym dowodem rejestracyjnym i tablicami są  w Twoim domu, lub firmie.

Każdy klient jest dla nas ważny. W trosce o Twoją pewność, iż dokumenty znajdują się w dobrych rękach zlecenie usługi potwierdzone jest zawarciem adekwatnej umowy pomiędzy zainteresowanymi stronami

Ponadto w trakcie wykonywania zlecenia rejestracji pojazdu, jesteście Państwo na bieżąco informowani o postępach naszej pracy.

Wypełnianie deklaracji

Prowadzimy również usługę wypełniania, oraz udzielamy fachowej pomocy przy składaniu druków w urzędach:

AKC–U/S – deklaracja uproszczona nabycia wewnątrzwspólnotowego.

VAT-23 -Informacja o wewnątrzwspólnotowym nabyciu środków transportu

PCC-1, PCC-3, PCC-3A – Deklaracja w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych

WNIOSEK O REJESTRACJĘ POJAZDU – wniosek składamy w wydziale komunikacji, aby zarejestrować nowo nabyty pojazd, i otrzymać tablice rejestracyjne, kartę pojazdu itd. Jest on wymaganym dokumentem w procedurze rejestracji pojazdu zarówno krajowego, jak i sprowadzanego.

ZAP-3 – Zgłoszenie aktualizacyjne do urzędu skarbowego osoby fizycznej będącej podatnikiem

Tłumaczenia dokumentów

Oferujemy Państwu również szeroki wachlarz usług w zakresie profesjonalnego tłumaczenia tekstu.

Doskonale rozumiemy potrzeby współczesnego rynku, dlatego szczególny akcent kładziemy na bezbłędność wykonywanych przez nas tłumaczeń, solidność w relacjach biznesowych oraz terminowość.

Nasza firma to łatwość kontaktu w sferze międzynarodowego biznesu i handlu. Hakiru oferuje Państwu usługi na najwyższym poziomie gwarantując pewność bezpieczeństwa Państwa dokumentów, ponieważ wszelkie przekazywane nam materiały traktujemy jako poufne, wszyscy nasi tłumacze są zobowiązani do zachowania tajemnicy zawodowej.

Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo a koszty tłumaczenia są znane klientowi przed złożeniem zamówienia.

Tłumaczenia zwykłe

Dotyczą tekstów nie wymagających osobistego poświadczenia dokonanego przez tłumacza w formie pieczęci. Nie oznacza to jednak, że ich warstwa merytoryczna jest mniej rzetelna. Tłumaczenia zwykłe nie są jednak tak pożądane w obrocie urzędowym. W ramach tłumaczeń zwykłych wykonuje się wszelkiego rodzaju korespondencję handlową, teksty literackie, instrukcje obsługi, umowy itp.

Tłumaczenia przysięgłe

Są opatrywane  pieczęcią zawierającą imię i nazwisko tłumacza przysięgłego. Na tłumaczeniach takich, wymienia się pozycję, pod którą tłumaczenie przysięgłe lub odpis tłumaczenia są odnotowane w repertorium oraz informacja czy przekład sporządzono z oryginału, kopii czy też z odpisu. Tłumaczenia przysięgłe obejmują tłumaczenia pisemne specjalistycznych tekstów, takich jak dokumenty samochodowe, teksty ekonomiczne, medyczne, prawnicze, informatyczne,  z zakresu reklamy i marketingu, artykuły prasowe, korespondencja handlowa, teksty literackie, świadectwa, certyfikaty, dokumenty, strony internetowe i inne. wykonujemy również tłumaczenia na usługi organów państwowych (Urząd celny, urząd skarbowy, Starostwo powiatowe, policja , sąd, prokuratura itp.).

Dostępne języki

Flag_of_the_United_Kingdom
angielski
Flag_of_the_Arabic_language
arabski
Belarus_Flag
białoruski
Flag_of_the_Czech_Republic
czeski
Flag_of_Denmark
duński
Flag_of_France
francuski
Flag_of_Spain
hiszpański
Flag_of_Iceland
islandzki
Flag_of_Lithuania
litewski
Flag_of_Germany
niemiecki
Netherlands_Flag
niderlandzki
Flag_of_Norway
norweski
Flag_of_Portugal
portugalski
Flag_of_Russia
rosyjski
Romanian_flag
rumuński
Flag_of_Slovakia
słowacki
Flag_of_Sweden
szwedzki
Flag_of_Ukraine
ukraiński
Flag_of_Hungary
węgierski
Flag_of_Italy
włoski

Ubezpieczenia

Aby jeszcze bardziej zwiększyć kompleksowość naszej oferty, poszerzyliśmy wachlarz naszych usług o obsługę w dobieraniu ubezpieczeń i pakietów ubezpieczeniowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Reprezentujemy interesy swoich klientów wobec kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych.

Proponujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych, Stosownie do potrzeb naszych Klientów dobierzemy najbardziej optymalne ubezpieczenie służąc jednocześnie rzetelną pomocą.

Otrzymacie Państwo oferty dostosowane do Państwa potrzeb zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i ceny. Nasze usługi dotyczące ubezpieczeń są bezpłatne – jesteśmy wynagradzani przez towarzystwa ubezpieczeniowe.