O nas

Na rynku działamy od 2007 roku, początkowo była to współpraca z firmą NIDAP. Z upływem czasu, oraz wzrostem naszego doświadczenia – postanowiliśmy otworzyć konkurencyjną działalność.

Głównym impulsem, który przyczynił się do powstania projektu, były pozytywne analizy rynkowe dotyczące usługi sektora rejestrowania aut oraz zapotrzebowanie na profesjonalne oraz terminowe usługi. Oceniamy, że w niedługim czasie Hakiru, będzie w stanie całkowicie wypełnić tą lukę na rynku projektów skierowanych do sektora zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorstw.

„Hakiru” znaczy ambitny

Niezależnie od branży biznesu wierzymy, że każdy klient zasługuje na perfekcyjną jakość obsługi, dlatego naszą głównym założeniem oraz celem istnienia naszej firmy jest całkowite zaspokojenie rosnącego popytu na profesjonalne usługi dotyczące pomocy w rejestracji wszelkiej maści pojazdów, oraz tłumaczeń na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Misją naszej firmy jest, aby nazwa Hakiru stała się synonimem profesjonalizmu, oraz troski o klienta.

Bazując na zebranym doświadczeniu oraz wymaganiach klienta świadczymy usługi tłumaczeń dokumentów, oraz rejestracji pojazdów zachowując stały poziom jakości , oraz terminowość zleceń. Każdy klient jest dla nas na wagę złota – przekonało się już o tym ponad kilkaset osób. Pisząc lub dzwoniąc w sprawie zlecenia, lub problemu przekonasz się o tym sam. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt w dowolnym czasie przez, telefon lub e-mail podany w sekcji kontakt na naszej witrynie.