Referencje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z referencjami naszych klientów. Opinie te wyraziły osoby, bądź firmy które skorzystały już z naszych usług. Jeśli ktoś z Państwa jeszcze waha się czy to właśnie z naszej oferty chciałby skorzystać , mamy szczerą nadzieje że poniższe opinie rozwieją wszelkie wątpliwości!

Jednocześnie gorąco pragniemy podziękować za wszelkie pozostawione komentarze – zarówno pozytywne, jak i te z konstruktywną krytyką. Te pierwsze dają nam ciągłą motywację do dalszej pracy, a te drugie natomiast podpowiadają, jak możemy ulepszać poszczególne aspekty naszej oferty, aby jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Dziękujemy i pozdrawiamy!!
Zespół Hakiru

 

Poniżej wyświetlają się ostatnie opinie klientów, o naszej działalności. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie kliknij   >Tutaj<

Z czystym sumieniem polecam firmę HAKIRU.
Pełen profesjonalizm ! Super współpraca i bardzo sprawny kontakt. Jestem bardzo zadowolony.

Artur Gardynik

Firma godna polecenia. Cała transakcja rejestracji przebiegła bardzo sprawnie. Wszystko kompletne, kontakt na wysokim poziomie.

Sławek Polasiński

Miałam przyjemność korzystać z usług firmy Hakiru przy rejestracji samochodu. Profesjonalna, szybka obsługa na bardzo wysokim poziomie, dodatkowo pełne uprzejmości podejście do klienta. Polecam!

Erika Borandt

Polecam bardzo serdecznie, Pan Bartłomiej jak zawsze wykazał się wielkim profesjonalizmem 🙂

Karolina Rosłonek

Pełen profesjonalizm i elastyczność. Życzyłbym sobie i wszystkim takiej jakości obsługi zawsze i wszędzie.

Łukasz Wicher