Tablice krótkoterminowe 5- dniowe (Kurzzeitkenzeichen)

Znalezienie oraz zakup wymarzonego pojazdu za granicą to dopiero początek formalności prowadzących do sprowadzenia oraz zarejestrowania pojazdu na terytorium polski.

Aby bezproblemowo załatwić formalności związane z zarejestrowaniem samochodu w Polsce – pojazd powinien być wyrejestrowany za granicą, co niestety sprawia ze bez ważnych tablic oraz dokumentów nie może się on poruszać po drogach publicznych, a ten fakt skutecznie uniemożliwia przywiezienie go do kraju na kołach. W wypadku zatrzymania przez policje takiego pojazdu kierującemu grozi mandat oraz odholowanie auta na parking co jak wiemy wiąże się ze stratą czasu niemałymi kosztami dodatkowymi.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy Niemieckie tablice rejestracyjne z żółtym paskiem (Kurzzeitkennzeichen) w komplecie z czasowym dowodem rejestracyjnym, oraz ubezpieczeniem OC – zieloną kartą.

Oferowane przez nas tablice upoważniają do jazdy bez ważnego przeglądu technicznego przez pięć dni od daty ich wydania. Nie zdecydowali się jeszcze Państwo na konkretny egzemplarz? Żaden problem – dane do dowodu rejestracyjnego można wpisać dopiero po zakupie pojazdu (rodzaj, marka, nr nadwozia VIN, pojemność).

Koszt razem z ubezpieczeniem to 130 EURO Brutto. Tablice niemieckie wyjazdowe wysyłamy do każdego miejsca w Polsce . Istnieje również możliwość odbioru tablic osobiście na granicy. Dostarczamy tablice już na następny dzień

Zadzwoń i zamów już dziś!


Dlaczego warto kupić tablice wyjazdowe

Informujemy również ze za pośrednictwem naszej firmy istnieje również możliwość zakupu naklejek ekologicznych. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce "Plakietki ekologiczne"