Rejestracja samochodów oraz motocykli

Oferujemy szeroki zestaw usług pomocy w rejestracji pojazdów (w tym : auta osobowe i ciężarowe, motocykle, quady) dla firm oraz osób fizycznych. Zarejestrowaliśmy dotychczas kilkaset pojazdów sprowadzonych z USA, Wielkiej Brytanii, Litwy, Czech, Niemiec, Włoch, Francji, Holandii oraz Austrii, dlatego wiedza i doświadczenie, jakie nabyliśmy w trakcie współpracy z klientami sprawiają, że oferujemy gwarancję usług na wysokim poziomie, w jak najkrótszym przedziale czasowym. Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


Oferujemy:

Kompleksowa rejestracja pojazdów sprowadzonych z krajów UE (oraz USA) obejmującą załatwianie wszelkich formalności w:

  • Urzędzie Celnym

  • Urzędzie Skarbowym

  • Wydziale Komunikacji

Przerejestrowywanie pojazdów zakupionych w Polsce na nowego właściciela w:

  • Urzędzie Skarbowym

  • Wydziale Komunikacji


Obecnie usługi rejestracji aut i motocykli adresowane są do osób podlegających pod Urząd Celny we Wrocławiu, Nysie, lub Wałbrzychu


Rejestracja samochodu lub motocykla nigdy nie była jeszcze tak prosta. Wiemy jak ważny jest czas realizacji zamówienia. Każdy z nas chciałby korzystać z nowo nabytego pojazdu jak najszybciej. Z tego powodu zobowiązujemy się wykonać każde zlecenie rejestracji pojazdów w terminie terminie 2-3 dni roboczych. Dokumenty odbierane, oraz oddawane wraz z tymczasowym dowodem rejestracyjnym i tablicami są u Państwa w domu, lub firmie. Każdy klient jest dla nas ważny. W trosce o Państwa pewność, iż dokumenty znajdują się w dobrych rękach zlecenie usługi potwierdzone jest zawarciem adekwatnej umowy pomiędzy zainteresowanymi stronami, ponadto w trakcie wykonywania zlecenia rejestracji pojazdu, jesteście Państwo na bieżąco informowani o postępach naszej pracy.